Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

SINTHIA, një super vogëlushe, ia del më në fund të flasë, luajë e vizatojë por… ka nevojë për ne (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sinthia është Superfëmijë TISS!

Kështu shkruan Qendra e Shërbimeve dhe Trajtimit Psikosocial teksa na njeh me këtë vogëlushe e cila prej 2 vitesh është pjesë e qendrës.

Stafi i TISS është i gëzuar që Sinthia ka arritur të flasë dhe te jetë e pavarur. Sinthia sot mund të komunikojë, luajë, vizatojë dhe të rrisë potencialet e saja. Sinthia ka shumë dëshira, por trajtimi i saj në vazhdim, mbetet prioritet i të gjithëve Ne! Sinthia ka një vëlla më të madh, e një familje që pret të vazhdojë të ndiejë sukseset e saj. Që kjo të ndodhë, kemi të gjithë nevojë për ndihmën e secilit. Le t’a shohim 1 Qershorin si një mundësi. Si festë të ndihmës ndaj fëmijëve me potencial të madh për të dhënë më shumë!!!#QëSinthiatëtrajtohet #QëSinthiatëvazhdojëtënagëzojë! Dhuroni mundësi për 1 Qershor! 

Nr. i llogarisë: AL83212110160000000000631060, Credins Bank.

Sinthia do na ishte mirënjohëse!

Më shumë

spot_img