Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Sinan Hoxha feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja: Zhytem çdo ditë në thellësinë e syve të tu…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Sinan Hoxha është një ndër artistët më të dashur për puplikun shqiptarë. Për të sot është një ditë e veçantë pasi feston ditëlindjen.

Nuk kishte sesi në një ditë kaq të veçantë për këngëtarin të mungonin dhe urimet e shumta për ditëlindjen. Por Sinani urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja e tij, Andrra Destani.

Ajo ka potuar në “Instagramin” e saj disa foto nga momentet që kanë kaluar sëbashku, teksa me fjalë të ndjera i uron ditëlindjen njeriut të zemrës.

“Zhytem cdo dite ne thellesine e syve te tu, perhumbem teksa lexoj dashurine e jetes ne to! Ditet e mia, prej se te kam pare, njohin vetem trajektoren e lumturise. Kam privilegjin, te gezoj familjen qe me fale, strehen tone te dashurise qe na ngroh zemrat nen bekimin e dy engjejve tane. Te dua sa s’mund ta them e as ta shkruaj, te dua cdo cast e me shume, ne cdo frymemarrje, ne cdo perkedhelje, ne cdo puthje…❤️ Gezuar ditelindjen, festa ime e jetes!” shkruan ajo në postim.

Kujtojmë që Andrra dhe Sinani janë prej disa vitesh të martuar dhe kanë dy fëmijë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img