Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Simpatizantët e pritën 1 orë në të ftohtë, mësohet arsyeja pse u vonua Lulzim Basha në çeljen e fushatës së Partisë Demokratike

spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike ditën e sotme ka çelur fushatën elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, ku qindra dhe mijëra simpatizantë u mblodhën në sheshin “Nënë Tereza”.

Simpatizantët demokratë ishin njoftuar se hapja e fushatës do të ishte në orën 17:00, por u është dashur të presin rreth 1 orë deri sa në shesh të mbërrinte kryedemokrati Lulzim Basha.

Por Basha e ka patur një arsye për vonesën e tij, pasi organizatorët kanë dashur që të bjerë errësira, në mënyrë që pamja e monitorëve pas podiumit të ishte më e qartë.


Më shumë


spot_img

spot_img