Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

"Sillet si shefe", Ilnisa "kryqëzohet" brenda në shtëpi, "shpërthen" Vesa

Shkruar nga Newsbomb
"Sillet si shefe", Ilnisa "kryqëzohet" brenda në

Gazetarja Ilnisa Agolli u zgjodh nga banorët me shumicë votash si liderja e “Big Brother Vip 3”. Dhe ashtu si i ka hije një lidere, menjëherë ajo filloi të ndante punët e shtëpisë dhe të tregonte se kush urdhëronte në atë shtëpi.

Kjo mënyrë, nuk i ka pëlqyer aspak banorëve të shtëpisë të cilët përgjatë gjithë këtyre ditëve s’kanë nguruar të shprehin pakqënaqësitë e tyre lidhur me Ilnisën.

E debati që është bërë çdo ditë u zhvendos edhe gjatë mbrëmjes së sotme. Ka qenë Vesa Smolica ajo e cila është shprehur se Ilnisa është sjellë jo si liderë, por fiks si një shefe.

E s'është Vesa e vetmja ajo që ka kritikuar gazetaren, por shumë prej banorëve e kanë “kryeqqzuar” atë për mënyrën si dhe ka shpërndarë punët brenda në shtëpi.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese