Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

“Sikur ta kishte fytyrën siç ka barkun…”, presidenca i përgjigjet ministrit serb: Këlysh i gruas së Millosheviçit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pasi ministri serb Aleksandar Vulin ofendoi presidenten e Kosovës Vjosa Osmani, ka ardhur dhe reagimi i Presidencës.

Shefi i Stafit të Presidentes, Blerim Vela e ka quajtur politikanin serb “këlysh të gruas së Millosheviçit”, duke shtuar se Vulin i shërben presidentit Aleksandër Vuçiç, ashtu si edhe Millosheviçit.

albsig

“Këlyshi i Mira Marković gjatë viteve 1990 në JUL, Aleksandar Vulin është zëdhënësi i regjimit primitiv, të dhunshëm dhe seksist në # Serbi . Vulin i shërben zotërisë së tij aktual, Aleksandar Vuçiq me të njëjtën forcë dhe përkushtim ashtu si i shërbeu Millosheviçit. E neveritshme!”, shkruan Vela në një postim në Twitter.

LEXO EDHE: “Nëse do të kishte fytyrën siç e ka barkun…”, ministri serb ofendon presidenten Vjosa Osmani

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img