Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Siguri maksimale për kryeministrin, Rama fotografohet nga takimi BLIC në Vlorë, guxon me veshjen e çuditshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në Vlorë, ku ka zhvilluar një takim me rektorët e universiteteve atje.

Pas takimit me rektorët e universiteteve të të gjithë vendit, kreu i qeverisë është shfaqur me treçerekshe, duke guxuar si përherë me veshjen e tij.

I shoqëruar nga forca të shumta sigurie, Rama ka lënë ambientet e Universitetit Ismail Qemali, dhe është larguar me eskortën e tij, ndërsa nga pas kanë dalë dhe rektorët, të cilët pavarësisht temperaturave, kanë vlerësuar maksimalisht takimin.

Sigurisht, në veshje ata ndryshojnë nga kryeministri pasi kanë zgjedhur tradicionalen, disa me këmisha e disa me xhaketa serioze, ndërsa detajet ende nuk bëhet me dije.

Më shumë

spot_img
spot_img