Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Sidrit Bejleri jep mesazhin e shenjtë prindëror: Kaloni sa më shumë kohë me fëmijët tuaj sepse koha ikën shpejt…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Sidrit Bejleri ka dhënë një mesazh të ndjerë dhe shumë domethënës sot për të gjithë prindërit.

Ai ka postuar një foto me vajzën e tij, Ejnën, teksa ka një lutje për prindërit, duke u shprehur që të kalojnë më shumë kohë pranë fëmijëve të tyre, pavarësisht angazhimeve të përditshme, pasi koha kalon shumë më shpejt nga sa mendojnë.

“Me gonxhen e zemrës Ejna. Kaloni sa më tepër kohë me fëmijët sepse koha ikën shumë më shpejt nga sa e mendojmë!”, shkruan Sidrit Bejleri.

213048807 630097137951913 8132470619650810400 n

Këngëtari njihet për natyrën e tij të brishtë e melankolike, ndaj nuk nguron që shpeshherë tq tregojë dashurinë që ai ka për tre fëmijët e tij duke bërë postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sidriti është një figurë e dashur për shqiptarët, pasi së fundmi bashkë me hoxhën Elvis Naçi kanë bërë të mundur që shumë të rinj e të reja, shumë familje të shërohen, të strehohen e t’u rikthehet buzëqeshja e munguar.  

Më shumë

spot_img
spot_img