Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Siçili, policia arreston dy shqiptarë dhe dy italianë, ja përse akuzohen (Emrat-Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sipas policisë italiane banda prej katër anëtarësh shënjestronte supermarketet pasi gjatë festave të fundvitit rritej edhe shuma e parave të shpenzuara dhe që mbahej në arkë.

albsig

Ata kishin arritur në disa raste të thyenin supermarketet duke vjedhur kasafortat me shuma deri në 10 mijë euro. Por policia italiane kishte organizuar një aksion të befasishëm duke parashikuar grabitjen e tyre të radhës, çka çoi edhe në arrestimin e tyre. /Newsbomb.al

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img