Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Benet Beci i veshur sportiv promovon turizmin në Shkodër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati i Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës, Benet Beci, i cili renditet i treti në listë, ditën e djeshme ka hequr kostumin e zyrtarit dhe ka veshur atë sportive.

Beci është bashkuar me grupin e motorristëve “Shqiponjat e Rrugëve”, ku ëshë nisur me motor në rrugë e Shkodrës, për të promovuar turizmin në këtë qytet.

Një spot i “goditur” nga kandidati i PS, pasi shumë turistë zgjedhin pikërisht udhëtimin me motorrë për të vizituar vendin tonë.  

166393007 618723412421552 6417434391812881503 n

Lexo edhe ...

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img