Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
30 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Siç nuk e keni parë asnjëherë, Manastirliu në Njësinë 9 takohet me Ramadan Kafshën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

7e423fd30e8d95f913d13072a482f10c

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, krahas situatës së vështirë të krijuar nga pandemia dhe angazhimit të saj çdo ditë nëpër spitale, është duke zhvilluar edhe fushatën në kryeqytet, në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.

Sot pasdite ministrja ka shkuar dhe ka takuar banorët e Njësisë nr.9, ku mes tyre ka qenë i pranishëm dhe aktori i humorit Ledio Lako.

Manastirliu ka shkrepur një foto me të dhe e ka postuar në Facebook, duke e cilësuar aktorin me një nga emrat e roleve të tij më të njohura të “Ramadon Kafshës”.

“Me tironcin e vjetër “Ramadon kafsha”  Ledio Lako, banor i vjetër i Njësisë9”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img