Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Siç e ka bërë nëna, Emily Ratajkowski pozon komplet e zhveshur dhe tregon barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c2ffe51a5e196310ea477ee52576d4df

Aktorja dhe modelja e njohur Emily Ratajkowski është shtatzënë prej disa muajsh dhe duket krejt ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim, të hollë dhe elegante.

Ylli i ekranit ka menduar që të pozojë krejtësisht nudo në tualetin e saj, përballë pasqyrës. Bien në sy format elegante dhe pse së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo është treguar shumë e kujdesshme për të mbuluar pjesët intime, duke i lënë shumë pak vend imagjinatës së ndjekësve.

“Ndonjëherë ndihem si Winnie Pooh në formë njerëzore, herë të tjera si një perëndeshë e pjellorisë me vithe të qullta”, shkruan ajo krahas fotove të publikuara.

Screenshot_16.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img