Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Si u pa protesta në rrjetet sociale, humor dhe ironi me protagonistët (Foto)

spot_img

Lajme të ngjashëm

*’Memet’ janë marrë nga faqe të ndryshme në rrjetet sociale dhe nuk pasqyrojnë qëndrimet e redaksisë.

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img