Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Si u mbush Uashingtoni me dëborë brenda 2 ditësh (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

10 shtete në SHBA kanë deklaruar se janë në gjente emegjente pas rreshjet e dëborës e cila ka arritur deri në një metër në Uashington. Një video nga kryeqyteti i SHBA-së tregon se si Uashingtoni mbushet me dëborë brenda 2 ditësh.

Ndërkohë që Amerika është mbushur me dëborë, ka disa njërës të cilët zhyten në dëbore dhe tentojnë të notojnë, ndërsa përvec njerësve, edhe kafshët filluan të lozin me dëborën…

 

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/1BkE_mqj7Lg” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë