Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Si u bë Dritan Hoxha pjesë në dasmën e Sarës, momenti që ju ka shpëtuar (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre më 11 gusht. Ceremonia e dasmës u zhvillua në Itali, buzë liqenit të Comos.

Fillimisht dasma u mundua të mbahej e fshehtë, ndërkohë së fundmi Lori ka publikuar me video të gjitha prapaskenat e dasmës.

Në video vihet re një detaj mjaft i rëndësishëm. Motrat flasin për babin e tyre të ndjerë. Në një momemnt Lori i thotë Sarës “Redia tha që Sara është shumë e fortë që po e bën gjithë këtë pa babin…e Sar?!” Kjo e fundit u prek por ndërroi temë duke marrë një tas me hudhra dhe tha: “Ua paska shumë hudhra këtu.”

Ndërsa në një momet tjetër të videos, shihet se familja e bën pjesë të dasmës sërish Dritan Hoxhën.

Teksa Vjollca u shfaq me një kuti me mansheta pyeti vajzat: Të vendosë Ledioni këto të babit? Janë të babit këto.

“Ti mendon se unë nuk i mbaj mend? I mbaj mend shumë mirë. Po më mirë këto të babit.”, tha Lori.

Për të përkujtuar në dasmë të atin dhe bashkëshortin e ndjerë, motrat Hoxha dhe Vjollca zgjodhën që dhëndri Ledioni të mbante manshetat e Dritanit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img