Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Si të regjistrosh markën tënde në e-Albania

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ke bërë një produkt? Zotëron prej vitesh një biznes me një emër tregtar që të simbolizon ty?  Nuk e ke regjistruar ende markën?

Nxito në e-albania!

Është kjo ftesa e drejtueses së Agjencisë Kombëtare të Shoqërisë së Informacionit, Linda Karçanaj e cila thotë se, të bësh biznes nuk ka kuptim pa konkurencën e ndershme dhe ruajtjen e origjinalitetit të produktit apo shërbimit.

Regjistrimi i markës kryhet në pak minuta përmes shërbimit në e-Albania: “Aplikim për regjistrim kombëtar të markës”.

https://e-albania.al/eAlbaniaServices/UseService.aspx?service_code=13401

881 aplikime për regjistrimin e markës janë kryer gjatë këtyre muajve të vitit 2021 ndërsa në platformë janë edhe 42 shërbime të tjera mbi pronësinë industriale dhe markën.

240805945 301588925059860 4485523032181683827 n
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img