Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

‘Si ta pranoj’, e veshur me të zeza Fjolla Morina bën dedikim prekës për ish-partnerin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina është shpesh në qendër të mediave rozë për shka të jetës së saj private.

Gjithashtu është përfolur se ish partneri i saj kishte ndërruar jetë kohe me parë dhe këngëtarja herë pas herë e kujton me postime në rrjete sociale.

Së fundmi nëpërmjet një postimi, Fjolla ka zbuluar se do të sjell një këngë që do t’i dedikohet atij. 

Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e veshur me një fustan të zi.

“Asnjëherë nuk e dimë se si mund t’i humbasin njerëzit e dashur…Ndaj sa i kemi afër le t’i themi më shpesh që i duam shumë. Kënga e re së shpejti.”, ka shkruar këngëtarja pranë fotos duke sqaruar se kjo këngë që titullohet ‘Si ta pranoj’ është dedikim.

Screenshot_2.jpg

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img