Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
Mër
40 °
E shtunë, 31 Korrik, 2021

Si rrallëkush më parë, aktorja e njohur ndanë fotot me ndjekësit gjatë procesit të lindjes së vajzës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Hilary Duff, ylli i filmave për adoleshentë është sot nënë e 3 fëmijëve. Pak muaj më parë ajo solli në jetë një vajzë.

Aktorja së bashku me bashkëshortin Matthew Koma e pagëzuan vajzën me emrin Mae James Bair. Së fundmi aktorja ka publikuar disa foto në rrjetet sociale gjatë procesit së lindjes si rrallëkush më parë.

“Ndihem gati të ndaj me ju ca foto nga dita e lindjes së Mae-n. Për mua, të ndihem e sigurt gjatë lindjes është pjesa më e rëndësishme. Eshtë thelbësore të kesh sistemin mbështetës të duhur. Hapësirën perfekte, humorin dhe njerëz që mbështesin fuqinë time.

Bashkëshorti im ishte njeriu më i qetë brenda asaj dhome gjatë procesit. Nga ana tjetër mami po na përgatiste ushqime ndërkohë që buzëqeshte e nervozuar duke parë bebin e saj të sillte një tjetër bebe. Ndihma që kam për t’u kujdesur për fëmijët e tjerë është mendimi që më bën të ndihem më mirë. E gjitha është një aventurë e mrekullueshme!”- shkruan ajo ndër të tjera.

Më shumë

spot_img
spot_img