Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
3.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Si rrallëherë, Rudina Magjistari publikon fotot romantike me bashkëshortin e saj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

41862ce43f7d8734763db370bb21e3f8

Moderatorja e njohur Rudina Magjistari ka publikuar disa foto nga pushimet e saj me familjen.

Këtë vit ata zgjodhën që t’i kalojnë festat në Brezovicë nën dëborë.

Në rrjetet sociale, Rudina ka publikuar foto romantike me bashkëshortin dhe vajzën e saj në dëborë.

 “Jeta e natës”,- shkruan ajo bashkëngjitur fotos me bashkëshortin.

Këto janë ndër fotot e rralla që moderatorja ndan me publikun me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

rudina_magjistari_2.png

rudina_magjistri_1.png

rudina_magjistari_3.png

rudina_magjistari_4.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img