Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
88 %
1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
20 °
Enj
18 °
Pre
20 °
E hënë, 10 Maj, 2021
spot_img

Si rrallëherë Eni Vasili flet për jetën private, njohja me partnerin dhe emrat që ka zgjedhur për binjaket që do vijnë në jetë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Eni Vasili është shtatëzënë në pritje të dy vajzave binjake.

Ajo mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar “në kurthin e Piter Panit”, ku ka folur për jetën personale, njohjen me partnerin e deri tek emrat që do i vendosin vajzave kur të vijnë në jetë.

Eni Vasili rrëfeu se me bashkëshortin, Armandin është njohur në Tiranë nga disa shokë të përbashkët.

“Burrin e kam njohur në Tiranë. Ai ka jetuar në Londër, por kishte ardhur në Tiranë për disa punë të tijat. U njohëm nga miq të përbashkët. Atij iu prishën ca plane pastaj, por s’ka gjë…”, tha moderatorja.

Ndër të tjera ajo ka zbuluar edhe emrat që do t’i vendosin vajzave kur të vinë në jetë.

“Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, tha moderatorja e “Open”.

eni
Artikulli paraprakMapo
Artikulli tjetërLiberale
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img