Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Si rrallë herë, Sali Berisha vendos plisin dhe merr çiftelinë: S’ka kapele më të mirë se kjo (Video)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0123ca5a32239892581e234412e460ac

Ish-kryeministri Sali Berisha shfaqet ndryshe në një intervistë për një televizion në Kosovë.

Berisha është shfaqur si rrallë herë me plisin (qeleshen) në kokë teksa ka mbajtur edhe çiftelinë.

“S’ka kapele më të mirë se kjo”, thotë ish-kryeministri, por gazetari ka menduar edhe për t’i bërë disa pyetje provokuese.

Në plisin e Berishës është stampuar portreti i komandantit të UÇK-së, heroit Agim Ramadani.

Ndiqni spotin: 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img