Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
28 %
4.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Si rrallë herë Jonida Vokshi pozon me bikini, ja çfarë i shkruan Olta Gixhari për të pasmet (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Jonida Vokshi është një ndër persoanzhet më të pëlqyera për publikun shqiptar.

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga përditshmëria  dhe projektet e ndryshme.

Së fundmi Jonida ka ndarë me ndjekësit dy foto, në të cilat shfaqet me rroba banjo në pishinë, ndërsa para ka një gotë me shampanjë.

Screenshot 31 6

Në këto foto nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet nga miqtë e saj, por ajo që bie në sy është komenti i Olta Gixharit, e cila shkruan:

“Foton e parë ta kishe vënë të dytën”, duke i sugjeruar mikeshës së saj që të nxirrte në pah të pasmet dhe foton tjetër ta kalonte në plan të dytë.

Screenshot 32 3

Më shumë

spot_img
spot_img