Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Si reagoi Jozefina Topalli kur djali i prezantoi të dashurën? Cindy Marina flet për herë të parë dhe i tregon të gjitha

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-missi shqiptar bukuroshja Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, prej kohësh janë në  një lidhje dashurie.

Mirëpo çifti ka qëndruar larg syrit dhe vëmendjes së medieve rozë, duke u treguar tepër të rezervuar për jetën e tyre private.

Por së fudmi bukuroshja shqiptare “ka thyer heshtjen” dhe ka treguar në një intervistë në “Ora News” disa detaje nga lidhja me djalin e ish-kryetares së Kuvendit. Ajo e quajti pozitiv momentin e takimit me nënën, e Genarit, Jozefinën.

Pyetje: Jeni bashkë prej një viti, a janë bërë gjërat familjare? Pra a je takuar ti me familjen e tij dhe ai me tënden?

Cindy Marina: Po, jemi prezantuar.

Pyetje: Si ka qenë reagimi i parë i nënës së Genarit (Jozefina Topallit), kur të takoi?

Cindy Marina: Nuk dua të flas shumë për këtë temë, më mirë po ha specin djegës që të shpëtoj nga kjo pyetje (qesh).

Pyetje: Pse reagoi keq Jozefina?

Cindy Marina: Jo, reagoi shumë mirë.

Pyetje: Ti je shumë e bukur, dhe udhëton shpesh jashtë vendit, sa xheloz është Genari?

Cindy Marina: Ndoshta njerëzit nuk e besojnë por ai nuk është fare xheloz, përkundrazi ai është mbështetësi im më i madh.

Më shumë
spot_img
spot_img