Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
7 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

“Si pornostare”, juristja seksi zbulon se sa para fiton nga faqja +18: Po rezultoj e suksesshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“OnlyFans” është një nga rrjetet sociale më trend të momentit dhe disa nga vajzat tona janë bërë pjesë e saj, të cilat e shohin si një mënyrë të mirë për të përfituar financiarisht.

Më e fundit është “juristja seksi” Redona Koçi e cila së fundmi ka treguar se për këtë rrjet social është frymëzuar nga Enca.

Redona është shprehur se në llogarinë e saj fansat do të duhet të paguajnë një shumë lekësh për të parë fotot seksi dhe tërheqëse që ajo publikon, foto të cilat sipas Redonës janë brenda normave dhe nuk janë “pornostare”.

“E ka edhe një shoqja ime Enca, e pash që kishte hapur ajo, thash pse mos ta hap. Është një mënyrë përfitimi shumë e mirë. Pse jo fotot që unë hidhja në Instagram pa pagesë, ndërsa atje kur i hedh fitoj. Mund të them nuk jam deri në atë pikë pornostare. Janë foto të pranueshme, foto seksi, nuk është se nuk i postoj në Insta, thjesht fitoj aty. Thash do e hap, do e provoj, rezultoj e suksesshme dhe nuk e mbylla”, u shpreh Redona

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img