Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

“Si nuk u gjend një burrë për ty”, Ori Nebiaj tregon si u përgjigjet pyetjeve ngacmuese

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ori Nebiaj është një ndër moderatoret më të dashura të ekraneve shqiptare, ku së fundmi moderon dhe “Ëndërrtjerrësit”.

Në emisionin e mbrëmshëm gazetarët e terrenit treguan rrugëtimin e tyre, në një moment u shfaq edhe një video kur një grua e pyet gazetaren Anila Hoxha nëse është e martuar.

Më pas rreth kësaj çështje kanë folur të gjithë ku Nebiaj ka treguar se shpesh i thonë “si ngele, e si s’u gjend një burrë për ty”, ndërsa përgjigja e saj është “jam martuar me punën”.

Artikulli paraprakStandard
Artikulli tjetërGazeta Shqiptare

Më shumë
spot_img
spot_img