Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

‘Si një flutur’, ish-deputeti Bardh Spahia publikon VIDEON dhe zbulon pasionin e vjetër

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df792db6d450d26f0084c753fb09c109

Ish-deputeti i PD Bardh Spahia publikon një video në profilin e tij në Instagram dhe zbulon pasionin e vjetër.

“Noti, pasioni im i vjeter”, shkruan Spahia dhe publikon videon e mëposhtme.

Mesa duket pas një vere intensive me denoncime dhe shkrime për situatën në të cilën ndodhet vendi për shkak të Covid-19, Spahia duket se ka “hequr” kostumin zyrtar për të bërë disa pushime dhe për të rinisur me plot energji “betejat” e reja në këtë vit të zgjedhjeve parlamentare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img