Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Si një dhuratë për “Fiter Bajramin”, Rosela Gjylbegu sjell këngën “Duart hapur” dedikuar muaji të Ramazanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Të gjithë shtrojnë tryezat dhe përgatisin ëmbëlsira për Brajram, ndërsa Rosela Gjylbegu ka vendosur që të sjellë muzikë për shpirtin.

Këngëtarja së fundmi ka lancuar këngën e saj “Duart hapur” dedikuar muajit të shenjtë të Ramazani, ku mesazhi i parë që jepet në këtë këngë është shpresa.

Më herët, Rosela ka treguar se nga ana e babait janë praktikues të fesë myslimane, ndërsa nga nëna janë katolikë, prandaj dhe në familjen e saj është festuar çdo festë fetare.

Ndryshe nga vitet e tjera, Rosela ka treguar se ky është viti i parë që agjëron, ndërsa sakrificat e para i ka nisur që kur ka qenë e vogël.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img