Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Si ngjalë’, Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foton e fundit në pishinë, të pasmet në plan të parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5f1791626b2bc7d02d34f8f9b36621ed

Trejsi Sejdini bëhet sërish objekt bisede e mediave rozë.

Miss Universe Albania 2018 di si ta vendosë veten në qendër të vëmendjes dhe të marrë pëlqimin e fansave.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Së fundmi bukuroshja ka publikuar një foto tepër sensuale ku shihet e shtrirë anës pishinës, me bikini rozë që i tregojnë format e kolme dhe trupin elegant, si ngjalë.

Trejsi nuk ka zgjedhur të bëjë asnjë koment krahas fotos, por ka postuar vetëm një lule.

sejdini.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img