Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
2.6kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Si nëpër filma në Librazhd, makina del nga rruga, shoferi hidhet jashtë para se të binte në…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

634c763caa39abb40a9763354c545f1a

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin rrugor Librazhd-Elbasan.

Një automjet është përmbysur si pasojë e qarkullimit me shpejtësi të lartë. ai doli nga rruga dhe përfundoi në “Përroin e Babjes”.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme materiale. Dëshmitarët thotë ne automjeti është rrokullisur 10 metra oposhtë rrugës, ndërkohë që shoferi ka shpëtuar duke qenë se është hedhur nga makina para se ajo të rrokullisej.

Nxjerrja e automjetit nga shtrati i përroit është bërë me vështirësi, ndërkohë që policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img