Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Si në filma, plazhi plot me pushues, policia ndjek me helikopter një skaf me drogë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Tursitët që po pushoni në plazhin Manilva në Spanjë janë dëshmitarë nga një aksioni policor që ka ndodhur përpara syve të tyre, e ngjashme me një skenë filmi aksion.

Ndërsa turistët po pushonin pranë brigjeve të detit një helikopter fluturon lart kokave të tyre, duke ndjekur një burrë që lëvizte me skaf të mbushur me drogë në ujë.

Pasi policia e ndjek vazhdimisht burrri zbret nga skafi dhe drejtohet në breg duke vrapuar.  Më pas ai u arrestua nga policia, por e gjithë ngjarja është filmuar nga pushuesit dhe pamjet kanë bërë tashmë xhiron në rrjet.   

Më shumë