Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Si ndihesh të jesh gruaja e një politikani që s’ka fituar asnjë betejë politike? Aurela Basha i përgjigjet qytetarit: Në 2009 fitoi Elbasanin, në 2011 mundi Ramën në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db51aa9ba91e5c31a63f9fd238265e39

Aurela Basha, bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha i është përgjigjur pyetjes së një qytetari në rrjetet sociale.

Qytetari e pyet atë se si ndihet që është gruaja e një politikani që nuk ka fituar asnjë betejë politike, ndërsa bashkëshortja e Bashës i përmedni disa fitore të kryedemokratit.

Ajo thotë se Basha në vitin 2005 mundi Arben Ahmetajn në një zonë ku PD s’kishte fituar kurrë, në 2009 fitoi Elbasanin dhe në vitin 2011 mundi Ramën në betejën për bashkinë e Tiranës.

Aurela2.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img