Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Si më poshtëron ashtu”, Ilnisa sherr me Meritonin për shkak të Sara Karajt

Shkruar nga Newsbomb
“Si më poshtëron ashtu”, Ilnisa sherr me Meritonin

Pak ditë kanë mjaftuar që banorët e rinj të nxisin debate brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Këtë herë shkas është bërë Sara Karaj.

Teksa kanë qenë në lavanderi, Ilnisa i ka kërkuar llogari Meritonit për faktin se pse ky i fundit i ka ofruar Sara Karajt krevatin e Ilnisës.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: Për momentin thashë…

Ilnisa: Për momentin? Jo përmes krevatit tim. Pa më pyetur mua.

Meritoni: Por nuk është përmes krevatit tënd. Dje ta thashë.

Ilnisa: Se di, nuk e mbaj mend fare që më paske pyetur.

Meritoni: Të thashtë Ilnisa, Sara …

Ilnisa: Fare…

Meritoni: Po edhe nuk të pyes fare dhe çfarë?

Ilnisa: Shumë bukur. Mos pyet.

Meritoni: Çfarë po filozofon? Pse po bën kaq shumë filozofi?

Ilnisa: Unë se di, çfarë kisha për të thënë, ta thashë.

Meritoni: Çfarë shtë ai veprim që vjen aty, kur unë jam ulur?

Ilnisa: Veprim? U fikën dritat

Meritoni: U fikën dritat? Hiqe atë shtrat, hiqe atë jorgan…

Ilnisa: Hiqe jorganin të thashë se do shtrihem të fle

Meritoni: Si më poshtëron ashtu tek të tjerët?

Ilnisa: Hiqe jorganin të thashë se do shtrihem, kaq.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese