Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Si kjo ndarje s’keni parë! Modelja shqiptare i jep fund lidhjes dhe poston foto me ish të dashurin nga momentet më të ëmbla

spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur shqiptare Kleoniki Delijorgji është ndarë me partnerin e saj.

Ndryshe nga ndarjet e tjera që kemi parë ku VIP-at përpiqen që ta mbajnë larg medias, apo mos e diskutojnë për një kohë, modelja ka bërë të kundërtën.

Ajo ka postuar foto nga momentet më të bukura me ish-të dashurin teksa shkruan se i kanë dhënë lidhjes duke ruajtur dashurinë dhe respektin për njëri-tjetrin.

Krahas postimit modelja shkruan se ky ka qenë “fundi më i bukur që kishte ëndërruar.” Sa i përket arsyes Kleoniki nuk ka specifikuar diçka konkrete, por shkruan se “kanë pasur shumë vështirësi.

“Shumë prej jush na kanë parë si çifti i ëndrrave. Por gjërat nuk janë gjithmonë ashtu siç duken. Ne kemi qenë një çift i mrekullueshëm, por kemi përjetuar edhe shumë vështirësi. Ne të dy vendosëm se ishte më mirë për ne të ndaheshim, dhe e bëmë këtë me kaq shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Dje, shkuam në plazh, vendosëm disa nga këngët tona të preferuara, shikuam thellë në sytë dhe shpirtrat e njëri-tjetrit dhe vendosëm që kemi përfunduar misionin tonë në jetën e njëri-tjetrit. Hymë në oqean, ashtu siç bëmë kur u takuam për herë të parë.

Ne gjithashtu i dhuruam trëndafila oqeanit me shumë vlerësim për veten tonë, guximin tonë, dashurinë tonë, familjet tona, paraardhësit tanë, Zotin, Nënën Tokë dhe ishullin e bukur të Mykonos. Ka qenë fundi më i bukur që mund të ëndërroja ndonjëherë. Ne jemi shumë mirënjohës për gjithçka që kemi kaluar. Zemrat tona janë plot dashuri 🤍 Ti ke qenë i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Unë gjithmonë do të të dua Javier Vidal!!!” thuhet në postimin e plotë të modeles.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KLEONIKI 𓂀 (@itskleoniki)

Më shumë
spot_img
spot_img