Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Si iu përgjigj kryeministri Rama kërkesës së Çiljetës për dhuratën e ditëlindjes

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Çiljeta Xhilaga para dfy ditësh, festoi 32 vjetorin e saj të lindjes dhe kërkoi një dhuratë nga kryeministri Edi Rama, teksa ishte e ftuar në emisionin “6 ditë pa Ermalin”.

“Meqënëse dikur kam thënë që ai është një piktor i dështuar, dua të më bëjë një portret pasi bust nuk ma lejon fleta”, ka thënë ironikisht Çili.

Ermal Mamaqi, fill pas kësaj ka nisur t’i bëjë apel Ramës nga ekrani.

Kryeministër, përshëndetje! Jam këtu me Çiljetën. Çiljeta ka një kërkesë, por ta them unë, se asaj i vjen zor. Ajo do që të vërtetojë se ti je një piktor i suksesshëm.

Dhe që t’ia vërtetosh këtë, ajo dëshiron që t’ia pikturosh portretin, por pa gjoksin”.

Më pas, Mamaqi ka arritur të lidhet me Ramën, i cili i është përgjigjur:“Çili nuk duhet të ketë portret, por bust. Çili pa bust është si PD-ja pa Berishën”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img