Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Si iu duket nusja? Motra e Luiz Ejllit flet për Kiarën dhe zbulon nëse kanë folur me moderatoren (FOTO)

Shkruar nga Newsbomb

Ina Ejlli pas marrjes së instagramit të vëllait, Luizit ka filluar bashkëbisedimet me ndjekësit. Përmes një bashkëbisedimi “ pyetje-përgjigje”,  ajo i është përgjigjur disa pyetje rreth Kiarës.

Ajo ka treguar se kanë folur me moderatoren dhe se u duket shumë pozitive e ndryshe nga ajo që shfaqet në ekran.

Teksa një ndjekës e ka pyetur sesi e shikon familja e këngëtarit Kiarën, Ina Ejlli është përgjigjur duke thënë se e shohin “me syrin dhe zemrën e Luizit”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese