Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
42 °
Pre
33 °
Sht
36 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Si ishte, si do bëhet/ Veliaj poston fotot nga shkolla e re “”17 Shkurti” në Qesarakë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka postuar disa foto nga fillimi i punës për rindërtimin e shkollës së re “17 Shkurti” në Qesarakë të Vjetër.

Shkolla e re do të ketë kushte më të mira dhe bashkëkohore për nxënësit.

“Më e fortë e më e madhe! 🏫🚧

Nisëm punimet për rindërtimin e shkollës së re ‘17 Shkurti’, 📍Qesarakë e Vjetër. Godina e re 📚 do të ofrojë kushte më të mira për nxënësit”, shkruan Veliaj në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img