Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Si ishte dhe si u bë! Rama publikon videon nga transformimi i Komisariatit të Policisë së Shkodrës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me pamje nga transformimi i Komisariatit të Policisë së Shkodrës.

Kryeministri ka postuar një video nga Komisariati i Policisë, gjendjen se si ishte më parë dhe më pas pamje sesi është transformuar.

E teksa poston këto pamje kreu i qeverisë u uron qytetarëve një ditë të mbarë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me transformimin e Komisariatit të Policisë së Shkodrës, ju uroj një ditë të mbarë🙏,” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img