Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Showbiz & Lifestyle

Si Grida Duma vuri në siklet Donaldin, i kujton lidhjen me Beatrix

Shkruar nga Newsbomb
Si Grida Duma vuri në siklet Donaldin, i kujton lidhjen me Beatrix

Ish-politikanja ka zhvilluar një intervistë ndryshe në “Më lërë të Flas”, ku ka treguar në shumë rreth jetës së saj personale.

Grida Duma mbrëmjen e djeshme tregoi se është në një lidhje dashurie, duke mos dhënë më shumë detaje. Mirëpo gjanë intervistës me vëllesërit Veshaj, pari dhe një moment sikleti për Donaldin, teksa i kujtoi lidhjen në Big Brother Vip 1 me Beatrix, ndërsa pas daljes vijoi lidhjen e dashurisë me Bora Zemanin.

“Shiko, që nuk ka diskutim që ai e ka këtë avantazh se ajo (Bora) përballon, toleron, mbështet, këtë e di gjithë Shqipëria, sepse ia keni treguar me kamerat e Top Channel te “BBVA 1”, s’kam ç’them”, u shpreh Grida, duke përmendur kështu lidhjen e Donaldit me Trixën brenda “BBVA 1” dhe rikthimin me Borën pas daljes nga shtëpia dhe ndarjes me këngëtaren.

Donaldi e zbuti paksa situatën, duke thënë: “Urime njerëz të çeliktë!” dhe Romeo, me batutë, duke i thënë Gridës: “Sapo i ndave prapë”.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese