Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Si gjithmonë e guximshme, Ronela Hajati provokon me flokët bionde dhe pa rroba (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

f2c80d89ca736a01bad231cec3862274

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të komentuara të showbizit shqiptar dhe padyshim shumë e guximshme me lukun.

Pasditen e sotme, Ronela ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku duken ndryshimet që ajo ka bërë në pamjen e saj. Këngëtarja pozon e zhveshur në pjesën e sipërme të trupit, ndërsa flokët e drejta ngjyrë bionde i mbulojnë gjoksin.

‘Mbretëresha e akullit’ ka shkruar Ronela krah fotos së publikuar, ndërsa nuk dihet nëse këngëtarja po përgatitet për ndonjë projekt të ri ku mund ta shohim së shpejti.

 

Më shumë

spot_img