Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

Si e shihni aleancën mes Sali Berishës dhe Ilir Metës? Rama: Rrushi që sheh rrushin dhe piqet

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje dhe me zgjedhjet e 6 marsit, ku tha se priste të fitonte në 5 bashki si dhe të humbte në bashkinë e Shkodrës.

Në lidhje me opozitën dhe “Shtëpinë e Lirisë”, Rama tha se opozita më e fortë dhe agresive është tani kriza energjetike.

albsig

Ndërsa për aleancën e mundshme mes Ilir Metës dhe Sali Berishës në zgjedhjet e tjera që do të vijnë, Rama e komentoi me fjalët “rrushi që sheh rrushin dhe piqet bashkë me rrushin”.

“Për mua opozita më shfaqet në formë shumë më të strukturuar. Më vjen në formën e tërmetit e duhet ta përballoj dhe krizën energjetike dhe sot kriza më e eger është kriza energjitike.

Mbas 301 ditësh PS mund ti jap dorën Shkodrës që mos të lengojë mes plehrave, por nëse preferojnë të jenë qyteti më i ndotur ata e dinë. Ata janë shumica”tha Rama për “Kjo Javë”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img