Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Si dy të rinj, miqtë e vjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

Të dy e duan ekranin megjithë spektaklin që ai ofron, të dy i duan fotot, të dy e duan njëri-tjetrin.

Pandi Laço dhe Vera Grabocka, këta dy miq të vjetër që duken kaq të rinj  bashkë!

Ç’të jetë duke i  thënë Vera vallë Pandit që e ka bërë t’i qeshë çdo muskul i fytyrës?!

Më shumë


spot_img
spot_img