Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
67 %
2.6kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Si duhet të jetë presidenti i ri? Artur Zheji: Rëndësi ka të jetë pa by*thë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Për Ervis Iljazajn, presidenti i ri duhet të jetë mbi palët, me integritet dhe i aftë.

Por teksa po përshkruante cilësitë e presidentit ideal sipas tij, Iljazajt i ka ndërhyrë në emision gazetari Artur Zheji.

Ky i fundit është shprehur shkurt se presidenti duhet të ketë një cilësi të vetme, “të jetë pa bythë”.

Debati në emisionin “Opinion”:

Ervis Iljazaj: Nuk domethënë asgjë për mua nëse do të jetë grua apo burrë. Rëndësi ka të jetë i aftë

Artur Zheji: Pse nuk thoni të vërtetën, rëndësi ka të jetë pa bythë. Normaliteti ajo është

Më shumë
spot_img
spot_img