Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Si do të votojmë në 25 Prill? Zbardhet propozimi i Celibashit, kjo mund të jetë fleta e votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot në orën 21:00 ka filluar mbledhja e KQZ, për të marrë vendimin final lidhur me fletën e votimit të 25 prillit, si do të jetë ajo, me emra apo me numra.

Ilirjan Celibashi propozon që fleta e votimit në zgjedhjet e 25 prillit të jetë me emra dhe jo me numra.

167983537 153574913323846 7398633904237194591 n

Pas pak do të merret vendimi në Komisionin Rregullator.

Screenshot 19 3

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img