Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

“Si do të ishte jeta jote nëse nuk do e kishe njohur Zenin?” Armina rrëfen planet që kishte para se të lidhej me djalin e Sali Berishës: Jam me fat që…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Blogerja Armina Mevlani së fundmi u ka dhënë mundësi ndjekësve për t’i bërë asaj pyetjet që ata dëshirojnë.

Sigurisht në pyetjet e ardhura në inboxin e Arminës nuk kishin si të mungonin dhe pyetjet në lidhje me partnerin e saj, Shkëlzen Berishën.

Një prej tyre e ka pyetur se si do të ishte jeta e saj nëse nuk do ta kishte njohur atë. Armina duket se i ka pasur të qarta planet sesi do të ishte jeta e saj dhe tregon se asokohe kishte dëshirë të bënte një master jashtë shtetit në Londër ose Milano.

“Mendoj qe do kisha studiuar jashtë për master, diçka e lidhur me modën ose filmin, pasi në atë periudhë punoja në një revistë mode dhe më ishte kthyer në pasion. Planet e mia ishin London ose Milan sepse gjatë kohës së Miss Ëorld pata edhe oferta të punoja në këto vende për fotomodele, por nuk ishte ajo gjë që doja të bëja në jetë.

Ndihem shumë me fat që e kam njohur dhe sërish punoj në modë dhe tv. Nuk ka gjë më të bukur se sa kur gjen balancë mes dashurisë dhe karrierës. Tani masteri mbeti në plan të dytë për modë, por do e bëj së shpejti”, është përgjigjur Armina.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img