Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Si do shndërrohet kompleksi DINAMO, publikohen FOTOT dhe VIDEO e projektit gjigant

spot_img

Lajme të ngjashëm

[iframe src=”https://streamable.com/s/yzzw4/kmipnp” frameborder=”0″ width=”100%” height=”100%” allowfullscreen style=”width: 100%; height: 100%; position: absolute;” ]

Më shumë
spot_img
spot_img