Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Si asnjëherë më parë, PLAS “sherri” në studio mes Rudina Magjistarit dhe Meri Shehut: Nuk po të flas si shoqe…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme një debat i fortë është krijuar në studio mes moderatores Rudina Magjistari dhe astrologes, Meri Shehu.

Magjistari gjatë bisedës në studio është shprehur se nuk i beson horoskopit dhe nuk ka durim që ta lexojë atë përditë.

Ndërsa, Shehu pasi dëgjoi Rudinën menjëherë reagoi duke iu drejtuar asaj  se nuk është problemi i horoskopit, por i atyre që i përkasin shenjës së Virgjëreshës, ku bën pjesë edhe Rudina.

Rudina Magjistari: Atë horoskopin e përditshëm nuk kam durim fare Meri, nuk e di sesi e dëgjojnë përditë. Një herë në muaj është interesant ose ai vjetori, një herë në vit po.

Meri Shehu: Ju Virgjëreshët e keni sistemin nervor shumë delikat dhe nervozoheni. Merreni me shumë detaje, duke detajuar jetën në çdo moment normal që jeni të ngarkuar psikologjikisht.

Rudina Magjistari: Ka plot njerëz që mendojnë si unë.

Meri Shehu: Unë po flas astrologjikisht, nuk po flas si shoqe. Nuk e ke dëgjuar horoskopin përditë që ti të marrësh atë kulturën e të dëgjuarit përditë sepse përditë ndryshojnë renditjet e planetëve dhe çdo ditë ka ato nuancat dhe ngjyrimet e veta. Nëse do ta dëgjoje përditë, të paktën një ditë që do ngriheshe në mëngjes që nuk do ndiheshe mirë do thoje çfarë po ndodh.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img