Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
65 %
3.6kmh
75 %
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
23 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Si arush i vogël, kur Poema e Ledrit takohet me Dua Lipën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një takim special ky mes Dua Lipës dhe Poem Blu, vajzës së vogël të Ledri Vulës dhe Sara Hoxhës.

Dje këngëtarja me origjinë nga Kosova ka qenë në Shqipëri, në kuadër të një organizimi bamirësie që po zhvillon në vendin tonë dhe Kosovë. Ylli shqiptar i muzikës “Pop” erdhi me gjithë familjen, takoi Edi Ramën, Erion Veliajn, ambasadoren Yuri Kim dhe më pas shkoi në Kosovë.

Një arush i vogël e priti atje, Poem Blu me prindërit e saj.

Siç shihet dhe në foton e publikuar nga Ledri Vula në Instagram, ka qenë ky një takim i paharrueshëm mes tyre, me Dua Lipën që duket sikur do e “hajë” nga dashuria e madhe, dhe Poem që e gëzuar hidhet përpjetë në duart e të atit.

Për vogëlushen kjo foto do të jetë një kujtim i bukur që do e shoqërojë gjithë jetën. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img