Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Si arriti Alketa Vejsiu të prekte “Sanremon”? Iliri bën DEKLARATËN e papritur: Ndërhyri..

spot_img

Lajme të ngjashëm

Banorët e “Big Brother Vip” së fundmi u përballën me disa lajme ku duhet të gjenin se cili ishte i vërtetë dhe cili jo.

Një ndër lajmet ishte dhe se Antonela Berisha do të ishte pjesë e festivalit të “Sanremos”, një nga festivalet më prestigjoze.

Teksa shumë prej banorëve nuk e besuan, ajo çfarë ka tërhequr më shumë vëmendje ka qenë një frazë e Ilirit.

Ai tha se Alekta Vejsiu e cila ka qenë pjesë e “Sanremo”-s nëpërmjet një ndërhyrjeje nga një super agjent në Itali.

“Të shkosh të prezantosh Sanremo ka qenë një Alketa Vejsiu, nëpërmjet ndërhyrjes së një super agjenti që është më i madhi i Italisë dhe hyri për një prezantim të shkurtër. Anontela të prezantojë Sanremo-n? A jeni në metro apo jo? “.- tha ai.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img