Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Shumë zhurmë për asgjë, Icardi “shuan” thashethemet, poston foto me Wanda Nara

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Shumë zhurmë për asgjë. U përfol shumë për një ndarje mes Icardit dhe Wanda Naras, por një gjë e tillë si duket nuk ka ndodhur. Sulmuesi i PSG-së ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku duket me bukuroshen e njohur.

E gjithë “tymnaja” kishte të bënte me një foto të publikuara nga Nara. Ajo shkruante mbrëmë në rrjetet sociale: “Ke shkatërruar një familje tjetër për shkak të një ku**e”. Kaq mjaftoi dhe të gjithë filluan të flisnin për një ndarje të mundshme.  Për të “shuar” çdo lloj polemike ka menduar ish-lojtari i Interit, duke treguar se nuk ka asnjë krisje mes çiftit, ose edhe nëse ka patur, paqja është arritur.

Nara dhe Icardi kanë vite të martuar së bashku.

jky
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img