Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Shumë shpejt Fifin do e shohim 20 kg më pak, këngëtarja tregon sekretin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

22703308a94e1c81d479c875b9e62ab7

Këngëtarja e njohur Fifi është është përfolur shumë për pamjen e saj fizike.

Por kohë më parë Fifi tregoi se ajo dhe për pak do të ketë peshën që ka sot.

Dhe këtë e ka zbuluar duke ju përgjigjur një pyetje të një ndjekëse të saj e cila i thotë: Edhe pse jemi të trasha, talent kemi ne, s’jemi të trasha por të lezetshme, kallzoju të gjithëve.

Dhe Fifi i është përgjigjur: Unë do të jem dhe për pak kohë e ‘trashë’.

E së fundmi e ftuar në ‘Thumb’ Fifi ka treguar se si do të dobësohet.

‘Kam vendosur balonin gastrik me operacion. Dua një mënyrë më të shpejtë dhe dua që të mos bëj palestër, edhe pse nga pak më duhet të bëj. Do heq nja 20 kilogram jo më shumë’, ka sqaruar Fifi.

 

auto_auto_Screenshot_20190501-2352442-788x102415567795191560771622.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img