Tirana
scattered clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
2.6kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
22 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

Shumë marramendëse, sa kushtojnë sandalet e bardha satien të Nora Istrefit

spot_img

Lajme të ngjashëm

34e68b59e1058c692fd66e651ad9d3c4

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi përben gjithmonë interes interes për jetën private e profesionale të saj.

Nora njihet edhe për stilin e spikatur të veshjes dhe imazhin e kuruar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku  ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe private.

Së fundmi, ajo ka postuar një video e cila shihet e veshur me një kostum të bardhë të tejdukshme me xhaketë dhe pantallona të punuara me dantellë, teksa parakalon përpara derës së vilës së saj në Prishtinë duke mbajtur në duar çantën Chanel.

Nora ka veshur një palë sandale Christian Louboutin, që njihen për shollën e tyre të kuqe, dhe ka zgjedhur një ndër modelet më të fundit ‘Marie Edwina’.  Nora i ka zgjedhur në ngjyrën e bardhë jme lidhje material sateni, me pjesë transparente përpara e rrip në mes të gishtave e me pendë struci në pjesën e lidhjes anësore, të cilat kushtojnë $1245.

 

 

auto_CHRISTIAN-LOUBOUTIN-Marie-Edwina-100-satin-sandals1560592324.jpg

 

 

 

 

 

 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img